Sık Sorulan Sorular

Çizimler

Yön işaretleri, hangi yönün yukarı/aşağı kabul edildiğini belirtmek için kullanılır. Yön seçeneği, "Yerleştirme" aracında kullanıldığında faydalı olabilir çünkü yerleştirme, şablona bağlı olarak orijinal bıçak izini döndürebilir. Yön ile tasarımcı bıçak izinin döndüğünü görecek ve böylece grafiklerin de döndürülmesi gerektiğini bilecektir.
Sınır cizgileri, bıçak izindeki en diş noktaları gösterir. 3D mockup hazırlanırken, bu noktaları eklemek, art work'ün doğru noktalarda bulunmasına yardımcı olur.
Ofset veya flekso baskı yönteminin seçilmesi çizimdeki malzeme kalınlığını etkiler. Ofset seçildiğinde, malzeme bir miktar sıkıştırılacaktır (%10), çizimdeki malzeme kalınlığı buna göre ayarlanır. Flekso ile malzeme kalınlığı değişmez çünkü malzeme sıkıştırılmaz.
Die Cut Templates DXF dosyalarını 2 farklı birim şeklinde sunar: mm ve inç. DXF dosyasını indirirken hangi birimi kullanırsanız, Adobe Illustrator’de açarken de aynı birimi kullanmanız çok önemlidir. Eğer dosya aynı birimde açılmazsa, Illustrator 1mm’yi 1 inç olarak değerlendirebilir. Daha fazla bilgi için, DXF dosyaları Adobe Illustrator ile nasıl açılır sayfasını inceleyebilirsiniz.
How to import DXF files into Illustrator.(Ingilzce)

Fiyatlar

Hayır, kredilerin kullanım süresi yoktur. Bir kredi satın aldıktan sonra, bıçak izine ne zaman ihtiyaç duyarsanız o zaman indirebilirsiniz. Kredi paketleri, zaman kısıtlı bir önizleme özelliği sunar. Örneğin, 10 kredi satın alırsanız 30 gün boyunca veya krediniz olduğu sürece (hangisi önce gerçekleşirse) tarayıcıda önizleme özelliğini kullanabilirsiniz. Önizleme özelliğinin süresi dolduğu zaman, bıçak izini indirebilirsiniz, fakat tarayıcıda önizleme yapamazsınız.
Faturalarınızı online olarak indirebilirsiniz. İlk önce Hesabım sayfasını ziyaret edin. Fatura üzerine isminizi ve adresinizi yazın ve varsa KDV bilgisini girin. Bundan sonra, Ödemelerim sayfasından faturanızı indirebilirsiniz.